27.05.2019   Paylaş:

Konak Evden Eve Nakliyat

İstanbul Konak Evden Eve Nakliye Firmaları arasında komple ve Parça Eşya Taşıma servisi ile sektörün öncü kuruluşuyuz. Uygun nakliye fiyatları ile taşınmak için bizi arayın. Ev eşyalarının farklı boyutta ve ağırlıkta olmasından dolayı sıradan birisinin ev taşımasında görev alması, hem kendisi hem de eşyalar için risklidir. İstanbul Konak evden eve nakliyat hizmetleri, insanların bu alandaki ihtiyaçlarını profesyonel olarak giderilmesi için verilir. Firmamız tarafından verilen söz konusu hizmetler ile evinizi şehir içine ya da farklı bir şehre sorunsuz olarak taşıyabilirsiniz. Bu işlemler sırasında, eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeyeceğini garanti ediyoruz.

İstanbul Konak ev taşıma, dışarıdan bakıldığında son derece basit gözükür. Fakat bu işlemler oldukça kapsamlı ve kompleks işlemlerdir. En basitinden üç kişilik bir koltuğun kapıdan çıkarılması işleminin tek seferde yapılması gerekir. Aksi durumda koltuğu sağa sola sürtmesi gibi bir durum meydana gelecek ve bu da koltuğun ahşap bölümlerinin çizilmesine, deri bölümlerinin ise yırtılmasına neden olacaktır. Firmamız bünyesinde görev alan personellerin tamamı profesyonel olup, bu işi sorunsuz bir şekilde yapma yetenekleri vardır.

İstanbul Konak Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firma olarak teknolojinin sunduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanıyor ve sizlerin eşyalarını daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Yüksek kattaki evlerden eşyaları İstanbul Konak asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizle indiriyoruz.

Bilindiği gibi günümüzde insanlar genellikle yüksek katlı apartman dairelerinde oturmaktadır. Firma olarak 2.kattan yüksekte oturan müşterilerimizin eşyaları için mutlaka asansör kuruyor ve eşyaları bu şekilde aşağıya indiriyoruz. Çünkü İstanbul Konak evden eve nakliyat yaparken merdivenlerin kullanılması, hem eşyaların güvenliğini tehlikeye atar, hem de personellerimizin gereksiz yere yorulmasına ve işlerin yavaşlamasına neden olur. Asansörle birlikte hem güvenlik seviyesi hem de işlerin hızının ciddi bir şekilde arttığı söylenebilir.

İstanbul Konak Parça Eşya Taşıma

İstanbul Konak parça eşyataşıma hizmetimiz sayesinde evlerde bulunan eşyaların tamamı değil, sadece bir bölümünün istenilen adrese kadar götürülmesi söz konusudur. Bahse konu durum sebebiyle evlerinizdeki bazı eşyaları, yazlığınıza, akrabalarınıza ya da kullanmak istediğiniz bir başka noktaya kadar taşıyabilirsiniz. Bu işlem esnasında gerekli olan güvenlik önlemleri benzer bir şekilde alınır ve eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi sağlanır.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30