29.05.2019   Paylaş:

Menderes Evden Eve Nakliyat

İstanbul Menderes Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında seçkin profesyonel olan şirketimiz ile komple veya Parça Eşya hizmeti alabilirsiniz. Uygun ücretler ile eşyanızı taşıtmak için bizi arayın.  İstanbul Menderes evden eve nakliyat işinin profesyonel bir şekilde yapan firmamız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan personellerimizin tamamı kadrolu olduğundan, taşıma işinin nasıl yapıldığı konusunda yeterli tecrübeye sahiptirler. Bunun yanında periyodik olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde de hizmet kalitemizin daha da yükseldiğini söyleyebiliriz.

Firmamızdan aldığınız hizmet sonucunda eviniz taşınırken, gerekli özen sonuna kadar gösterilir. Eşyalarınızın güvenliği için paketleme ve ambalajlama esnasında özel malzemeler kullanılır. İstanbul Menderes ev taşıma işlemi yapılırken, teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan da sonuna kadar yararlanıyoruz. Bütün bu hususlar neticesinde, taşımanın başından sonuna kadar eşyalarınızın en ufak bir zarar görmesi dahi engellenmekte ve yeni evinize sorunsuz bir başlangıç yapmanız sağlanmaktadır.

İstanbul Menderes Evden Eve Nakliyat

İstanbul Menderes evden eve nakliyat için öncelikle belli bir plan oluşturuyoruz. Evinizi rasgele değil, sizin de onay verdiğiniz bu plan dahilinde taşıyoruz. Buna göre firmamızdan her şey dahi hizmetini almanız durumunda eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanması da bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Fakat bu hizmeti almazsanız, paketleme ve ambalajlamayı sizin yapmanız gerekiyor.

Taşıma işlemine başlamadan önce evinizin bulunduğu kata bağlı olarak asansör sistemini kuruyoruz. Bu sistem ile İstanbul Menderes nakliyat işi hem daha güvenli, hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu aşamadan sonra ise eşyalarınızı asansör yardımı ile aracımızın yanına kadar indiriyor ve riskli merdivenlere hiç girmiyoruz. Son aşamada ise eşyalarınızın araca yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Menderes Parça Eşya Taşıma

İstanbul Menderes parça eşya taşıma ile normal ev taşıma işlemi arasında hiçbir fark yoktur. Burada sizin daha az sayıdaki eşyanızın taşımasını yapıyoruz. Fakat eşya sayısı az diye güvenlik önemlerini esnetmemiz ve daha özensiz bir şekilde davranmamız söz konusu dahi değildir. Eşya miktarı ne olursa olsun, önceliğimizin eşyaların güvenliği ve buna bağlı olarak da müşteri memnuniyeti olduğunu bilmenizi isteriz. İstanbul Menderes evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında taşınan birkaç parça eşyanız, istediğiniz adrese teslim edilmekte ve kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30