20.05.2019   Paylaş:

Menemen Evden Eve Nakliyat

İstanbul Menemen Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma hizmeti uzman personel ve kapalı araçlar ile sizlere sunulmaktadır. Avantajlı Menemen nakliye fiyatları için bizi arayın. Buzdolabı, gardırop, çamaşır makinesi, LED TV, oturma grubu ve benzer eşyaların sıradan kişiler tarafından taşınması mümkün değildir. Bundan dolayı da evlerin taşınması sırasında profesyonel hizmet alınması gerekir. Uzun zamandır İstanbul Menemen evden eve nakliyat işini yapan firmamız, bu noktada siz değerli müşterilerine, uluslararası kalite standartlarına uygun olacak şekilde hizmet vermektedir. Firma olarak hizmet verirken, müşteri memnuniyetini merkeze alıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Taşıdığımız evi, kendi evimiz gibi görüyor ve eşyalarınıza bu açıdan bakıyoruz. Bundan dolayı eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için gerekli önlemlerin fazlasıyla alındığını bilmenizi istiyoruz.

İstanbul Menemen nakliyat, profesyonellik gerektiren bir iştir. Firma olarak bu yeterliliğe sahip olmamıza rağmen, sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Gerek personellerin eğitimi, gerekse de teknoloji kullanımına çok önem veriyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve buradaki gelişmelere göre kendimizi daha da geliştiriyoruz.

İstanbul Menemen Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojinin sağladığı imkanlardan birisi olan asansör sistemlerinin artık ev taşıması için de kullanıldığını biliyor musunuz? İstanbul Menemen evden eve nakliyat hizmetlerimiz sırasında teknolojinin bu imkanından sonuna kadar yararlanıyor ve eşyalarınızın güvenliğini daha üst seviyeden sağlıyoruz.

İstanbul Menemen asansörlü taşımacılık işleminde ilk olarak bu sistemin uygun bir noktaya kurulumunun yapılması gerekir. Firmamızın personelleri, evinizin durumuna bağlı olarak asansör sistemini evinizin balkonuna ya da geniş bir penceresine kurmaktadır. Asansör sisteminde bulunan platform üzerine her türlü ev eşyası konulabilir. Özel olarak geliştirildiği için eşyaların güvenliğinin üst seviyede sağlandığını söyleyebiliriz. Bu aşamadan sonra ise aşağı inen eşyalara araçlara yüklenir. Burada bahsedilen işlem sayesinde taşıma çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul Menemen Parça Eşya Taşıma

İstanbul Menemen parça eşya taşıma işlemi de yukarıda bahsedilen hususlara göre yapılmaktadır. Bu işlemlerin temel hedefi, eşyalarınızın güvenliğidir. Parça eşya taşıma işlemlerinde daha az sayıdaki eşyanızın taşınması yapılmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde evinizde kullanmadığınız, kargo ile gönderemeyeceğiniz ve farklı bir noktada değerlendirme imkanı olan eşyaları, istediğiniz adrese taşıyoruz. Böylece eviniz genişliyor ve eşyalar atıl duruma düşmekten kurtuluyor.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30